MK Moda Sultanhamam Şubesi Açıldı

Извините, этот техт доступен только в “турецкий” и “американский английский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Gelinlik sektörünün önemli bir üretim kaleminde; jupon, duvak ve saç aksesuarları ile yer alan mk moda yeni bir şubesini açtı.

Mk Moda Sultanhamam Şubesi Açıldı

Gelinlik sektörünün önemli bir üretim kaleminde; jupon, duvak ve saç aksesuarları ile yer alan mk moda yeni bir şubesini açtı.

Topkapı’daki merkez binası ve Fatih’ teki ş ubesinden sonra sektörün yoğun noktalarından birinde Sultanahhamam’ da açılan mağaza ilgi ile karşılandı.
Kendi tasarım ve üretim jupon, duvak ve saç aksesuarlarının yer aldı ğı satış mağazası ile Sultanhamam gelinlik imalatçıları için önemli bir açığı kapatmış oldu.
Mkmoda yurt içi ve dışına sektörün ihtiyaçlarını doğru belirleyip her geçen gün büyüyerek hizmet vermekte, ihracat ve üretim hacmini arttırmaktadır.
Kalite ve yaratıcı tasarımları ile haklı bir üne kavuşan mkmoda Mehmet Kondur yönetiminde titizlikle yoluna büyüyerek devam
etmektedir.

Açılışta konuşan Mehmet Kondur “Dünyada düğün sektörü tüketicisinin her geçen gün daha bilinçlenmesi, sektörün üreticilerini zorlamakta, sadece en iyi olanların sektörde var olmasına olanak tanımaktadır.
Bu da kendimizi geliştirmemiz için olumlu bir durum yaratmaktadır.” dedi. Kalite ve yaratıcılıkta rekabetin hızla arttığı bir ortamda dünya markalarıyla birlikte yer alan mkmoda şubelerine bir yenisini eklemenin haklı gururunu taşıyor.